FORGOT YOUR DETAILS?

Dostawca artykułów biurowych - Serwis Urządzeń Biurowych

Novum Office

Wyposażenie Biura - Artykuły Biurowe

Wiemy jak ważna jest prawidłowa organizacja dokumentów w biurze. Nasza oferta to szeroka gama produktów umożliwiających stworzenie stylowego, komfortowego biura, prawidłową organizację dokumentacji. Zapoznaj się z Naszą oferta na platformie zakupowej B2B.

Monochromatyczne MFP poleasingowe za 3300zł brutto

Bizhub 223

Doskonałe urządzenie monochromatyczne dla małych i srednich firm. Optymalizacja kosztów wydruku.

15% Rabatu na wszystkie zamówienia złożone poprzez platformę zakupową B2B

Zamów już dziś!

Wielofunkcyjne Urządzenie Kolorowe A3 za 6500zł netto!

SAMSUNG CLX 9201NA

Fabrycznie nowe urządzenie MFP kolorowe formatu A3 wraz z dodatkową szafką pod urządzenie. Objęte 36miesięczną gwarancją.

PREV
NEXT

SERWIS URZĄDZEŃ BIUROWYCH

 

Serwis urządzeń biurowych

Firma Novum Office zajmuje się serwisem urządzeń biurowych, produkcyjnych, szerokoformatowych, niszczarek, bindownic, laminatorów. Wieloletnie doświadczenie Naszego serwisu oraz indywidualne podejście do każdego zgłoszenia, sprawiło że Novum Office zgromadziło bardzo dużą liczbę klientów. Oferując fachową pomoc w zakupie odpowiedniego sprzętu, jak również opiekę techniczną, pozwalają firmą zapomnieć o kłopotach związanych z utrzymaniem urządzeń.

- Przeglądy techniczne
- Wymiana materiałów eksploatacyjnych
- Ocena techniczna stanu urządzenia
- Złomowanie

Wszelkie usługi wykonuje wykfalifikowana kadra techników z wieloletnim doświadczeniem w branży, podpartym licznymi szkoleniami i certyfikatami.

 

Serwis kserokopiarek – drukarek Kraków

Główna siedziba serwisu urządzeń drukujących znajduje się w Krakowie przy ul. Gromadzkiej 46. Serwis nie pobiera dodatkowych opłat za wizytę na terenie Krakowa i okolic.

Novum Office posiadając magazyny oraz pojazdy, jest wstanie zapewnić swoim klientom bardzo szybką wymianę części w urządzeniu oraz zapewnić bardzo szybki czas reakcji – przyjazdu na terenie całego kraju.

 

Zgłoszenie Serwisowe Online